Vaikų odontologinis gydymas - OksDenta - Odontologijos Klinika Kaune

Vaikų odontologinis gydymas

Kada atvesti vaiką pas odontologą?

Dantis prižiūrėti būtina nuo pat mažens – ne tik kruopščiai valytis ryte ir vakare, bet ir profilaktiškai apsilankyti pas odontologą, nelaukiant, kol pasireikš dantų skausmas. Vizito metu, gydytojas apžiūrės vaiko dantukų būklę, jei reikės, skirs reikiamą gydymą. Prieš apsilankant pas gydytoją, tėveliai turėtų paruošti vaiką, papasakoti jam kas vyks apsilankymo metu, stengtis sužadinti vaiko smalsumą.

Gydymo eiga

Mažiesiems pacientams skiriamas ypatingas dėmesys. Visų pirma, „OksDenta“ gydytojai vaiką stengiasi pozityviai nuteikti: supažindina su aplinka, parodoma, kaip prižiūrėti dantukus. Kai vaikas apsipranta ir jaučiasi gerai, atliekama profilaktinė apžiūra. Esant būtinybei, taikomas reikiamas gydymas: plombuojami dantys, gydomi dantų šaknų kanalai ir kt. Gydymas atliekamas vietinėje nejautroje, todėl vaikas jokio skausmo nejaus.

Silantai

Silantas – speciali medžiaga, užpildanti gilias danties vageles ir apsauganti dantis nuo ėduonies. Silantais dengiami sveiki, nuolatiniai vaikų dantys, dažniausiai krūminiai ar prieškrūminiai. Tai yra trumpa ir neskausminga procedūra, kurios metu nereikia naudoti grąžto.  Pirmiausia, danties paviršius nuvalomas specialia pasta, tuomet vagelės padengiamos silantu, kuris sukietinamas specialia šviesa. Dantų paviršius tampa lygus, tad bakterijos prisitvirtina sunkiau. Procedūra atliekama 6–14 metų vaikams. 

Nemokama konsultacija

Oksdenta klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis MOKILIZINGAS Mokilizingas sąlygomis. Skaityti plačiau.

Paslauga

Kaina, €

Danties vagelių hermetizacija silantais

10

Pieninio danties karieso plombavimas

20 - 30

Pieninio danties devitalizacija

6

Devitalizuoto pieninio danties plombavimas

25 - 45

Laikina plomba

6

Pieninio danties rovimas

15 - 30

Vaiko pratinimas prie odontologinių procedūrų (30 min.)

20

Registracija internetu